Polujemy na nowości! Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.

Tomasz Słaboń, 15 lutego 2020

Właśnie zakończyła się jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Kiedy pierwszy raz odwiedziliśmy targi w 2014 roku wróciliśmy z dwiema dużymi walizkami wypchanymi po brzegi wzorami produktów i katalogami. Wszystko wydawało się ciekawe i inspirujące. Jednak po powrocie ciężko było nam z ogromnej ilości ofert wyselekcjonować te najbardziej wartościowe dla naszych Klientów. Te kilka lat od pierwszej wizyty pozwoliło nam zweryfikować wielu dostawców – jak wiadomo wszystko wyjaśnia się przy pierwszej reklamacji 🙂 Równocześnie poznaliśmy lepiej oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Dzisiaj odwiedzając to coroczne wydarzenie, znamy już dobrze rynek artykułów reklamowych i możemy skupić się na wyszukiwaniu nowych - często innowacyjnych produktów, które mogą Was zainteresować.
Dlatego pomimo wykonania 10.000 kroków dziennie – z targów wróciliśmy z 4 torbami :)

Co kryją w sobie 4 torby? Zaraz, jakie piękne torby!

No właśnie! Mamy już w ofercie sporo toreb (w tym bawełnianych), ale dotąd zawsze były to gotowe wzory, na których można wykonać znakowanie. Ich zaletą jest szybka dostępność, jednak ogranicza nas fakt, że wybieramy z gotowej palety kolorów, rozmiarów i wzorów co nie zawsze pozwala na na pełne dopasowanie torby do identyfikacji wizualnej Klienta.

Z targów przywozimy rozwiązanie tego problemu. Dzięki polskiemu producentowi toreb bawełnianych premium, będziemy mogli zaoferować torby szyte na miarę. Oprócz kilkunastu podstawowych wzorów, które można dowolnie konfigurować, możemy stworzyć własne projekty toreb lub plecaków z bawełny o gramaturze nawet 260g/m2. Wzorniki i próbki toreb mamy już u siebie, więc zapraszamy do odwiedzin!

Zielony wybór

Tegoroczną edycję targów zdominował trend eko. Pojawiło się naprawdę wiele ciekawych propozycji pisujących się w ten nurt. O jedną z nich już postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę. To notesy w ekologicznych papierowych oprawach z certyfikatem FSC o bardzo ciekawej strukturze, z kartkami z papieru z kamienia lub z trawy. Produkcja papieru z kamienia to oszczędność drzew i wody, oraz niższe zużycie energii w stosunku do tradycyjnego procesu wytwarzania papieru. Papier z czystej celulozy z dodatkiem włókien trawy, w 100% biodegradowalny, to jeden z najlepszych Bio papierów w Europie.

Ekologiczne notesy możemy połączyć w zestawy z gadżetami eko takimi jak głośniki, ładowarki indukcyjne czy powerbanki wykonane z tworzywa zawierającego słomę. Skomponowane sety zapakowane są w eleganckie pudełko wykonane z papieru recyklingowego.

Więcej o eko gadżetach przeczytasz na naszym blogu tutaj.

Pyszne nowości

Targi to dla nas również spotkania i budowanie osobistych relacji ze sprawdzonymi producentami i dostawcami. To również idealny moment żeby porozmawiać o planach na najbliższą przyszłość. Od zeszłego roku w naszej ofercie znajdują się słodycze reklamowe, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez Klientów. (Jeżeli jesteś już naszym stałym Klientem to na pewno zajadałeś się pysznymi pralinami w Święta).

Pestkowiec dostępny jest w dwóch wersjach:
prażone solone pistacje w łupinie lub pestki dyni w łupinie.

Teraz oferta powiększa się o zdrowe przekąski - pistacje i pestki dyni w łupinie, które zapakowane są w kartonowe pudełko zaprojektowane tak, żeby nie martwić się łupinkami. Specjalny otwór sprawia, że nie będą wypadały na zewnątrz. Już wkrótce do naszej oferty dołączą również wzory słodyczy na Święta Wielkanocne i Euro 2020.

Wielkanocne słodycze reklamowe z nową szatą graficzną
oraz możliwością druku na papierze kraft.

Nowoczesne rozwiązania LED

Naszą uwagę zwróciła też silna grupa producentów nowoczesnych rozwiązań z zastosowaniem modułów LED. Technologia pozwala wyświetlać ruchomy obraz doskonale czytelny w każdych warunkach. Wysoka rozdzielczość modułów LED i ich jasności sprawiają, że grafika i animacje wyglądają świetnie nawet w tak małych formach jak listwa półkowa. Większe ekrany mogą być częścią ekspozycji sklepu, reklamą zewnętrzną montowaną na elewacji lub mobilnym wsparciem działań promocyjnych. Dynamiczna komunikacja wizualna staje się faktem, zwłaszcza, że cenowo staje się coraz bardziej dostępna.


Jeżeli zainteresowały Cię nasze targowe zdobycze albo szukasz rozwiązań które wyróżnią Twoją firmę lub usługę, napisz do nas. Chętnie pomożemy.