6 czerwca 2022

Szczęsny

Nieruchomości

Projekt & Wizualizacja & Realizacja. Przedstawiamy nasz logotyp dla nowego biura nieruchomości w Warszawie. Pracujemy nad materiałami wspierającymi sprzedaż, więc wypatrujcie kolejnych realizacji!

15 kwietnia 2022

Zakupy

bez latania!

Z dumą prezentujemy obrandowane auto gotowe do ekspresowej dostawy produktów ze sklepu limi.pl. Przygotowaliśmy projekt oraz wykonaliśmy oklejenie. Efektów wypatrujcie na ulicach Łodzi.

9 lutego 2022

Sociale

Globodent

Prowadzimy profile w social mediach dla produktów do wybielania zębów marki GloboDent. ❄🦷Jeśli marzy Wam się amerykański biały uśmiech zajrzycie po więcej informacji na:
Facebook lub
Instagram
A jeśli chcecie mieć tak pięknie prowadzone sociale piszcie/dzwońcie śmiało.

17 stycznia 2022

Let's

celebrate

Od kilku lat mamy przyjemność pracować dla Tate&Lyle - globalnego dostawcy składników i rozwiązań dla branży żywności. Firma prowadzi działalność w ponad 60 lokalizacjach w prawie 30 krajach. W Polsce, w Łodzi, obecna jest od 10 lat i z tej okazji przygotowaliśmy jubileuszowe logo oraz gadżety.

5 listopada 2021

Powitaliśmy SMARTA

w Łodzi

Przygotowaliśmy inaugurację nowej przestrzeni biurowej dla marki Smart w Łodzi. Zbudowaliśmy powitalne bramy z balonów w firmowych kolorach. Wykonaliśmy podświetlane napisy led. Zaskoczyliśmy totalną nowością czyli prezentacjami wyświetlanymi za pomocą projektorów holograficznych.

22 października 2021

Zapakowani

do kąpieli

Z prawdziwą przyjemnością zaprojektowaliśmy to urocze opakowanie dla zabawek do kąpieli. Cieszymy się jak dzieci, a dzieci mogą się cieszyć kąpielą z tymi żółciutkimi słodziakami.

19 sierpnia 2021

Odlotowa kreacja

dla nowego e-sklepu

Przedstawiamy naszą odlotową kreację. Logotyp-koszyk to motyl, który sam przyniesie zakupy. Motyw przewodni - latanie podkreślają produkty uchwycone w ruchu. Kolorystyka i charakter wszystkich elementów tworzy klimat lekkości i świeżości, a zastosowane rozwiązania graficzne służą zbudowaniu wrażenia lekkich zakupów bez zbędnego latania.

10 czerwca 2021

Kreacja + druk

dedykowanych etykiet dla jaj Farmio

Przy okazji świąt lub sezonowych akcji mamy możliwość w oparciu o branding standardowych etykiet przygotować ich okazjonalne edycje.

19 marca 2021

Pączkujemy

pomysłami

Kompleksowa obsługa akcji promującej sprzedaż donutów marki Vandemoortele.
Nasza praca obejmowała opracowanie visuali i haseł zarówno dla materiałów reklamujących promocję jak również gadżetów będących nagrodami w tej akcji: zeszytów, notesów oraz donutowych długopisów, które pomimo pandemii udało nam się sprowadzić z odległej krainy 😊

2 lutego 2021

Nowa inwestycja

w centrum Łodzi

W Łodzi przy Wólczańskiej 188 powstaje nowa inwestycja. Jeśli lubicie mieszkać w centrum to miejsce stworzone dla Was.
A jeśli podoba wam się zaprojektowana przez nas identyfikacja dla tej inwestycji i też chcielibyście taką albo inną – ale też fajną – piszcie i dzwońcie śmiało.

17 grudnia 2020

KTI

szybko i bezboleśnie

Prezentujemy realizację dla naszego nowego klienta – specjalisty w zakresie implantologii. Przygotowaliśmy folder prezentujący szczegółowo ofertę. Przejrzysta forma graficzna ułatwia zapoznanie się ze specjalistycznymi technicznymi danymi.
Współpraca przebiegła szybko i bezboleśnie 🙂

20 października 2020

Jedziemy

z kolejną realizacją

Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy komplet materiałów promocyjnych i gadżetów dla najstarszej prywatnej auto szkoły w Łodzi. Obecną sytuację covidową warto wykorzystać na odświeżenie wizerunku firmy i zaplanowanie nowych form promocji. O innych sposobach na wykorzystanie kryzysu możecie przeczytać na naszym blogu. Zapraszamy do lektury!

26 września 2020

Targi

Home Design 2020

Do ostatniej chwili nie było pewności czy tegoroczne targi nieruchomości Home Design - Łódź 2020 odbędą się. Dlatego na przygotowania było mniej czasu niż zwykle. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszych realizacji - trzech stoisk targowych oraz materiałów promujących kilka łódzkich inwestycji; teczek, folderów, flyerów, ulotek...

7 lipca 2020

Pomagamy wracać

do normalności.

Wspieramy działania firm spowodowane pandemią koronawirusa. Projektujemy, drukujemy, dostarczamy, montujemy i wyklejamy wszelkiego rodzaju oznakowanie oraz przegrody zwiększające bezpieczeństwo funkcjonowania firm w obecnym czasie.

26 czerwca 2020

Projektujemy

ze smakiem

Przepis na apetyczną kartę produktu?
Pierwsza strona kusząca smakowitym zdjęciem, druga wypełniona przejrzyście informacjami.
Macie apetyt na zaprojektowanie karty dla swoich produktów?
Nasi projektanci gotują się do pracy!

10 kwietnia 2020

Nowa marka

wyglądająca klasovo

Przy okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przedstawiamy naszą realizację opakowań dla nowej marki jaj. OVO aż w 8 językach znaczy jajko. Mamy nadzieję, że jajka w naszych opakowaniach prezentują się klasOVO. Zresztą przekonajcie się sami podczas świątecznych zakupów 🐥 🐥 🐥 .

19 marca 2020

Wzmocnij wizerunek

konkursami!

Konkursy konsumenckie to świetny sposób na wzmacnianie wizerunku marki oraz poszerzenie grona jej odbiorców. Przejrzyste zasady, atrakcyjne nagrody + grafika zaprojektowana przez nas 🙂 to idealny przepis jak przyciągnąć uwagę odbiorców. Kreatywny slogan też zawsze „robi robotę”.

Skręćmy w lewo gdy konkurencja idzie w prawo

- Clyde Foster -